Haberler

UZUN ÖMÜRLÜ ZAMANSIZ TASARIMLAR RELAX LİFE’DE

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Relax Life, gelişen teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, ürettiği birbirinden farklı ve özgün mobilyaları müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Relax Life Ortaklarından Hakan Cengiz, 2004 yılında en kaliteli materyalleri kullanarak kaliteli, estetik ve rahat koltukları üretmek amacıyla kurdukları firmalarının, kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini aldığını söyledi.

“60 CİVARINDA MODELİMİZ VAR”

Sürekli yeni tasarımlar yapmak için çalıştıklarını ifaden eden Cengiz, “Relax Life olarak 2004 yılında faaliyete başladık. 3500 metrekarelik üretim fabrikamızın yanı sıra mobilya’nın başkenti İnegöl’ün en işlek caddesi olan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde 1500 metrekare, Denizli’de ise 1000 metrekare olmak üzere 2 adet mağazamız var. Mağazalarımızda yatak, yemek ve koltuk olmak üzere 60 civarında modelimiz var. Büyük bir heyecan ve özveri ile yaptığımız ARGE çalışmaları neticesinde yüksek konfor ve kalitenin birleştiği ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.”dedi.

“12 ÜLKEYE ÜRÜN SATIŞIMIZ VAR”

Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ettiklerini ifade eden Cengiz, “Müşterilerimizi modern, estetik ve rahatlığı bir arada bulabilecekleri ürün koleksiyonlarımızı yakından görmek mağazalarımıza davet ediyoruz. 81 ilde bayilerimiz var. Ayrıca Avrupa ve Orta Doğu ağırlıklı İsrail, Özbekistan, Makedonya, Sırbistan, Romanya ve Filistin gibi 12 ülkeye ürün satışımız var. Geniş hizmet ağı ile Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı ve kurulumu yapıyoruz. Dünyanın da birçok ülkesinde bayilik anlaşmalarıyla ihracat alanında büyümeye devam ediyor.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir