Haberler

MUTLU EDEN MOBİLYALAR LUXE LİFE’DE

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Luxe Life Mobilya, 10’larca çeşit mobilya ile müşterilerine konforlu lüks bir hayat sunuyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Luxe Life Mobilya İnegöl Bayisi Aykut Tahirler, firmalarının birbirinden farklı tasarımların bulunduğu kaliteli ve lüks mobilyalar ile 20 yıldır müşterilerine hizmet ettiğini söyledi.

“LUXE LİFE MOBİLYA 20 YILDIR HİZMET VERİYOR”

Mağazalarında her bütçeye uygun kaliteli ve konforlu mobilyaları müşterilerinin beğenisine sunduklarını ifade eden Tahirler, “Luxe Life Mobilya 20 yıldır hizmet veriyor. Luxe Life Mobilya’nın ülkemizde 10 bayisi bulunuyor. Bunlardan birisi de biziz. Ayrıca Luxe Life Mobilya’nın Avrupa’da da 8 ülkede bayiliği bulunuyor. Mağazamızda yatak odası, yemek odası, koltuk ve sehpa olmak üzere 10’larca çeşit mobilyayı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her bütçeye uygun kaliteli ve konforlu mobilyalarımız bulunmaktadır. Mağazamızdan alınan mobilyalar, özel ekiplerimiz tarafından Türkiye’nin her yerine götürülüyor ve müşterilerimizin evine özenle kurulumu yapılıyor. Yurtdışından satın alınan mobilyalarda evlerine kadar götürülüyor ve yurtdışındaki Luxe Life Mobilya bayilerimiz tarafından kurulumu yapılıyor.”

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK YATAKLI VE ÇARŞAFLI KOLTUĞU

Mağazalarında özellikle küçük evler için tasarladıkları özel ürünlerin bulunduğuna değinen Tahirler, şunları söyledi:

“Mağazamızda ergonomik, özel tasarım ve patentli ürünlerimizde mevcut. Mağazamızda müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi gören yataklı, çarşaflı koltuğumuz var. Bu koltuğumuz özellikle küçük evler için tasarlanmış bir üründür. Koltuğumuz açıldığı zaman içinden özel boyutlu yatak ve üstünde özel üretimli çarşafı bulunmaktadır. Bu koltuğumuz açıldığı zaman Türkiye’nin en büyük yataklı koltuk haline geliyor. Müşterilerimiz evlerine gelen misafirleri ağırlamak için koltuğu açtığında, içinden 185*165 boyutundaki alezli, çarşaflı çift kişilik yatak çıkıyor. Kullanım sonrası alez ve çarşaf sökülerek yıkanabiliyor. Böylelikle müşterilerimiz evlerinde misafirlerini gönülleri rahat bir şekilde ağırlamış oluyorlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir