Haberler

MODEF FUARI ERTUĞRULGAZİ CADDESİNE HAREKET GETİRDİ

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, Bu yıl 44’üncüsü düzenlenen MODEF EXPO 2020 fuarının Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesine hareket getirdiğini söyledi.

 

Bayraktar, yaptığı açıklamasında, Nisan ayında yapılması planlanan fuarın iptal edilmesi nedeniyle Ekim ayında yapılması beklenen fuarın önemini arttırdığını belirtti.

 

Bu yıl 44. Kez kapılarını açan MODEF EXPO Mobilya Dekorasyon fuarımız 5-10 Ekim tarihlerinde yüksek bir katılım ile gerçekleştirildiğini ifade eden Bayraktar, “Salgın süresi boyunca Nisan ayında yapılması planlanan fuarın yapılamamış olması, bütün Dünyada fuarların iptal olmuş olması, Ekim ayında gerçekleşen fuarımızın önemini artırmış, sektörümüzün ve şehrimizin önemli bir beklentisi haline gelmiştir.  Fuarın her sene olduğu gibi bu sene de gerek içeride gerekse dışarıda tüm alanları doldu ve haftalar öncesinden başlayan İnegöl Mobilyası ve fuar tanıtımları etkili oldu.”dedi.

 

FUAR TÜM ESNAFLARIMIZI OLUMLU YÖNDE ETKİLEDİ

Bayraktar, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Birkaç gün öncesinden başlayarak şehir dışından ve ülke dışından gelen ziyaretçiler ve alıcıları Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddemizde hareket oluşturdular. Fuar süresince de bu hareket artarak devam etti. Fuarın etkisini Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’ndeki tüm esnaflarımızı olumlu yönde etkiledi. Salgın sürecinde mobilyacılarımız oldukça sıkıntı yaşamıştı. En azından bu sıkıntıdan birazda olsa kurtuldular. Başka şehirlerde ve ülkelerde fuarların iptal edildiği ya da ancak yüzde 10 seviyelerinde katılımcı ile gerçekleştirebildiği bir dönemde, tüm önlemleri alarak 44. Kez fuarı düzenleyen MODEF yönetim kurulunu ve MODEF çalışanlarını, sağlık ve güvenlik hizmetlerini sorunsuz yerine getiren kamu çalışanlarını, Fuarın tamamını dolduran İnegöllü Mobilyacıları ve tüm ziyaretçileri tebrik eder, Caddemiz adına teşekkür ederiz. Nice MODEF fuarlarında buluşabilmek umuduyla sağlık, esenlik ve hayırlı işler dileriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir