Haberler

“KORONA SÜRESİNCE DÜNYA DURDU AMA BİZ DURMADIK”

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan “kontrollü normalleşme” adımlarının dernek üyesi mobilyacıları olumlu yönde etkileyeceğini ifade etti.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

“EN YENİ TASARIMLARI MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HAZIRLADIK”

Tüm sektörler gibi mobilya sektörünün de özellikle hafta sonu kısıtlamalarından dolayı sıkıntı yaşadığını ifade eden Bayraktar, “Hafta sonları sokağa çıkma yasaklarının kalkması ile birlikte mobilya sevenler uzun yıllar beğenerek kullanacaklarını mobilyalar ile buluşacaklar. Bu süreçte mağazalarımızın kapalı olması mobilyacılarımızı olumsuz yönde etkilemişti. Buna rağmen korona süresince Dünya durdu ama biz durmadık. En yeni tasarımları müşterilerimiz için hazırladık. Mobilya severleri 6 Mart’tan itibaren caddemiz mağazalarına bekliyoruz.”dedi.

2021 MODELLERİNİ 2020 FİYATLARINA

Bayraktar, İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde bulunan yaklaşık 110 firmanın

2021 modellerini 2020 fiyatları ile müşterilerinin beğenisine sunduğunu belirterek, “ Korona sürecinde vatandaşlarımız maddi anlamda oldukça sıkıntı yaşadılar. Bizde mobilyacılar olarak fiyatlarımıza zam yapmadık ve 2021 modellerini 2020 model fiyatlarına müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Caddemizde yaklaşık 110 firma bulunuyor ve hepsi açık hava ortamında bulunuyor. Dolayısıyla müşterilerimiz aldığımız tedbirler doğrultusunda içleri rahat bir şekilde caddemize gelerek alışverişlerini yapabilirler. Ülkemizin ve tüm Dünya’nın en yakın zamanda normale dönmesini diliyoruz. Alınan kararların ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir