Genel, Haberler

İTSO BAŞKANI UĞURDAĞ’I ZİYARET ETTİK

5.Olağan Genel Kurul Kongresi’nde yeniden göreve seçilen Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, şunları söyledi: “Sayın başkanımızın bizim derneğimiz ve caddemiz için yeri ayrıdır. Hem sektörün duayenlerinden olmasından, meslektaşımız olmasından hem de derneğimizin kuruluşunda ilk ateşin ateşlemesine vesile oldu. Daha sonra biz bir araya geldik ve kurulsal yapımızı oluşturduk. O günden bugüne de sağ olsun desteklerini hiç esirgemediler. İstişarelerimizi her zaman yaptık. Projelerimizde her zaman bize destek verdi. Onların davet ettikleri projeler içinde biz her zaman elimizden geleni yapmaya çalıştık. Şehrimiz için İnegöl mobilyası için sektörümüz için elimizden geleni şimdiye kadar yaptık. İnşallah gelecek dönemde de hem derneğimiz adına hem Ticaret Odamızın kurumsal kimliğiyle hep beraber yine şehrimiz için sektörümüz için inşallah güzel şeyler yapmayı hedefliyoruz. Kongremizi yaptık ve yeni yönetim kurulumuz oluştu. Planlamalarımızı yaptık.  2022 yılında inşallah caddemizde çok daha fazla tanıtım yapmayı hedefliyoruz. İnşallah bu pandemi sürecinin de bu yıl biteceğini umut ediyoruz. İnşallah sağlıklı, saatli, afiyetle caddemizi daha ileriye götürmek, daha güzel bir cadde, daha bereketli bir cadde, daha bilinen bir cadde haline getirmeyi hedefliyoruz. 40 yıldır faaliyet gösteren Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Türk mobilyasının Bağdat Caddesidir. Dünya’da Türkiye’de böyle bir örnek yok. İnşallah devam eder.”

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ ise “Öncelikle ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bahadır başkanım aslında çok güzel özetledi. İnegöl bir mobilya şehri. Bu şehrinde marka olmuş sektörünü  markalaştırmış hale getiren önemli merkezlerimiz var. Çok eskiden Osmanbey Caddemiz bu misyonu yüklenmişti. Osmanbey Caddemiz İnegöl mobilyasının temel merkezi olmuştu. Osmanbey Caddesiyle birlikte aslında İnegöl mobilya sektörüne katkı sağlayan firmalarımız Türkiye mobilya sektörüne de bi anlamda katkı sağlamış oldu. Sonraki yıllarda bu bayrağı Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddemiz üstlendi ve bu bayrağı da en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi mobilya sektörü açısından çok önemli bir merkezdir. Gelişimini ve büyümesini de son yıllarda sizin katkılarımızla birlikte daha modernize olarak devam ettiriyor. Tabi caddemiz gelişirken, büyürken de sektöre çok ciddi katkı sağlıyor ve sektörü büyütüyor. Bu bağlamda ben hem dernek yöneticileri olarak sizlere hem de caddemizde faaliyette bulunan ticaret erbabı sanayicilerimize, mağaza sahiplerimize İnegöl Mobilya sektörü adına teşekkür ediyorum. Sizlere de yeni görevinizde başarılar diliyorum”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir