Haberler

İNFAVORİ HER YERDE!

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren ve ülkemizde 100’den fazla satış noktası bulunan İnfavori Mobilya, 33 ülkeye de mobilya ihracat ediyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Firma sahiplerinden Volkan Yaşin, 10 bin metrekarelik üretim tesislerinde modern makine parkuru ile hem ahşap hem de hazır malzeme kullanarak ürettikleri mobilyaları, Şahin mobilya ve İnfavori mobilya adı altında yaklaşık 3 bin metre kare alana sahip iki farklı showroom mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunduklarını söyledi.

“HEDEFİMİZ DÜNYA MARKASI OLMAK”

Şahin mobilya ve İnfavori mobilya olarak, 1994 yılında faaliyete başladıklarını ifade eden Yaşin, “Perakende pazarında uzun yıllara dayanan tecrübemizin ardından İnfavori markasıyla ürünlerimizi iç ve dış pazara da sunmaya başladık. Kaliteli ve uygun fiyatlarla özgün tasarımlar yaratma arzusuyla son alıcıların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için tasarımlarımızı değiştirmeye ve güncellemeye devam ediyoruz. Üretim ve mağazalarımızda 90 civarında çalışanımız mevcut. Firma olarak Türkiye’de 100’den fazla satış noktası ve tüm dünyada sürekli artan müşteri sayısı ile her geçen gün müşterilerimize daha da yakınlaşmaktayız. Müşteri memnuniyetini artırmak için insan ve aileyi ön planda tutarak, farklı tarz, kaliteli ve ucuz fiyata ürünlerimizi üretiyoruz. Girişimci, lider, kalkınma odaklı, kurumsallaşmış bir şirket yapısına sahip olduğumuz için modüler mobilya sektörünün lideri olarak hedefimiz dünya markası olmak.”dedi.

“20’YE YAKIN MODELİMİZ VAR”

Yaşin, 33 ülkeye mobilya sattıklarını belirterek, “Önümüzdeki sene hedefimiz bu sayıyı 50 ülkeye çıkartmaktır. Şuanda %35 ihracatımız var. %65’ide iç piyasa. Ama hedefimiz %50 iç piyasa %50 ihracat. Mobilya olarak şuanda 20’ye yakın modelimiz var. Ayrıca Bambi Yatak İnegöl bayiliğini yapmaktayız. Mobilyalarımız kendi ekiplerimiz tarafından ülkemizdeki tüm müşterilerimize ulaştırılıyor.”ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir