Genel, Haberler

İLÇE KAYMAKAMI ARSLAN’I ZİYARET ETTİK

5.Olağan Genel Kurul Kongresi’nde yeniden göreve seçilen Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında İlçe Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, şunları söyledi:

“Bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Caddemiz Türkiye’de örnek bir cadde. 1200 metre uzunluğunda yaklaşık 30 metre genişliğinde tamamı mobilyacılardan oluşan bir cadde. Türkiye’de başka bir örneği yok. 80’li yıllardan beri bu şekilde. Hem de marka şehrimizin bir vizyon caddesi.  Bu şekilde hem şehrimize katkı koyuyoruz hem de Türk mobilya sektörüne yaklaşık 40 yıldır böyle bir örnek nokta hizmeti görüyoruz. İnşallah ilerleyen nice 40 yıllar daha hem caddemiz güzel bir şekilde hizmet etmeye devam eder. Türk mobilyasındaki ticari liderliğimiz inşallah pekiştirerek devam ettirme gayretindeyiz. Dernek olarak kurulma amacımızda caddemizi güzelleştirmek ve şehrimizi güzelleştirmek. Bu vesile ile özellikle İnegöl mobilyasının marka değerinin üzerine daha fazla katarak, bu noktada da şehrimize katkı sağlamak istiyoruz.”

İlçe Kaymakamı Eren Arslan ise, “Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun. Hem caddeniz için hem mobilya sektörü için hem de İnegöl’ümüz için inşallah güzel işleriniz, faaliyetleriniz olur.  Tabi bir alanda aynı sektör içerisinde olan insanların işbirliği içerisinde olması, güç birliği içerisinde olması, rekabet ederken aynı zamanda birbirini destekleyici mahiyette hareket etmesi çok çok kıymetli.  O yüzden İnegöl her alanda olduğu gibi bu konuda da öncü rolünü üstlenmiş. Bugün son yıllarda gündeme gelen bu konu, Ertuğrulgazi örneğinde yıllar önceden ortaya çıkmış. Bu da İnegöl’ün bu anlamda ticaretteki vizyonunu ve atılımcılığını gösteriyor. Başarılar diliyorum. İnşallah güzel hizmetlere vesile olursunuz.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir