Haberler

EVİNİZİN ŞIKLIĞI VE KONFORU İÇİN “BY MOSE”

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren By Mose, yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sürekli güncellenen farklı tasarımları müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

By Mose Firma Sahibi Musa Sancak, bin 500 metrekarelik mağazalarında onlarca farklı model ve çeşit ile müşterilerine hizmet verdiklerini söyledi.

“HER TÜRLÜ ZEVKE HİTAP EDİYORUZ”

Sancak, üretim ile başladıkları mobilya sektöründe uzun yıllardır toptan ve perakende olarak hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek, “1500 metrekare mağazamızda onlarca farklı model ve çeşit ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobilya ya dair yatak odaları, yemek odaları, yaşam odaları, salon takımları ve aksesuar çeşitleri ile her türlü zevke hitap eden farklı tasarım ve tarzda ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yenilikçi bakış açımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sürekli güncellenen farklı tasarımlarımızı mağazamızda müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyip, müşterilerimin bizlere ulaşabilmesi ve kilometrelerce yol kat etmeden ürünlerimizi görebilmesini kolaylaştırmak için modern çağ anlayışımız ile sosyal medya hesaplarımız ve internet sitemiz aracılığıyla farklı ve güncel tasarımlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz.”dedi.

ALMANYA’DAN SENAGAL’E KADAR TOPTAN SATIŞ

Firma olarak yurtiçi ve yurtdışı satışlarının olduğuna değinen Sancak, şunları söyledi:

“Türkiye’nin 81 iline perakende satışımız ve teslimatımız mevcuttur. Satış sonrasında müşterilerimiz için problem teşkil eden bir durum var ise satış sonrası servis birimimiz tarafından müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Toptan satışlarımızın %80’ini Almanya, Fransa, Hollanda, Libya, Irak, Nijerya, Somali, Cezayir, Senegal gibi Avrupa, doğu ve güneydoğu ülkelerine, %20’sini iç piyasada perakende satış yapan firmalara yapılmaktadır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir