Haberler

EVİNİZİN MUTLULUK ROTASIYIZ!

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Rota Mobilya, mobilya alışverişinde evlerinizin mutluluk rotası oldu.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Rota Mobilya Firma Sahibi Ahmet Coşkun, 39 yıllık mobilyacı geçmişleri ile avangart, modern ve klasik takımdan oluşan yaklaşık 200 çeşit mobilya ve koltuk takımları mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi.

“200 ÇEŞİT MOBİLYA VE KOLTUK MODELİMİZ MEVCUT”

Dünya geneli birçok ülkeye mobilya ihracatlarının olduğuna değinen Coşkun, “Hızla gelişen teknolojiye ve değişen müşteri beklentilerine uygun olarak, kendi alanında başarılı mimarlara tasarlattığımız ve özel olarak ürettirdiğimiz mobilyaları müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Türkiye’de 81 il ile birçok ülkeye mobilya atışı yapıyoruz. 2 bin metrekarelik toptan ve perakende mağazamızda modern, klasik ve avangart olarak yaklaşık 200 çeşit mobilya ve koltuk modelimiz mevcut. Her bütçeye uygun mobilyalarımız var. Toplu alım ve düğün paketlerinde özel indirimler yapıyoruz. Belli zamanlarda fırsat ürünlerimiz oluyor. Müşterilerimiz tarafından alınan mobilyalarımız, özel araç ve ekiplerimiz tarafından ülkemizin neresine olursa olsun götürülerek teslim ediliyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir