Haberler

ERTUĞRULGAZİ’DE TRAFİK KAZALARI AZALACAK

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde sık sık trafik kazalarının meydana geldiği kavşaklardan birinde revize yapılarak kazaların önüne geçildi.

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerinin girişimleri sonucu, neredeyse her gün maddi ve yaralamalı trafik kazalarının meydana geldiği Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Burcu sokağın kesiştiği alanda bulunan kavşak, Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kapatılarak yeşillik alana çevrildi.

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinin sıkıntılarını çözmeye devam ettiklerini belirten Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkan Yardımcısı Enver Devrin, “Yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden beri caddemizin daha işlevsel hale gelmesi adına elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddemiz İnegöl’ün kalbini oluşturuyor. Bu manada caddemizin daha güvenli olması noktasında çeşitli çalışmalarımız mevcut. Daha önce neredeyse her gün trafik kazalarının meydana geldiği Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Burcu sokağın kesiştiği alanda bulunan kavşak kapatılarak yeşillendirildi. Böylelikle buradaki trafik kazalarının önüne geçilmiş olundu. Kavşağın kapatılması ve yeşillendirilmesinde bizlere destek veren başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş olmak üzere Bursa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ederiz. ”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir