Haberler

DOĞANIN RENKLERİNDEKİ AHENK “MELS HOME”

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Mels Home, doğanın renklerindeki ahengi, modern çizgisi, özgün stili ve eşsiz kalitesi ile her zaman daha iyiyi müşterilerine sunuyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Mels Home Firma Ortağı Melih Sarıkaya, 20 yıllık mobilya tecrübeleri ile koltuk takımından masa ve sandalyeye kadar onlarca çeşit mobilyayı müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi.

“HEDEFİMİZ DÜNYA’NIN HER KÖŞESİNE MOBİLYA GÖNDERMEK”

Hayal gücünün verdiği ilhamı, usta ellerin işçiliği ile buluşturduklarını ifade eden Sarıkaya,

“20 yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sandalye üretimi ile başladığımız bu yolculukta, bilgi birikimimizi farklı alanlarda da kullanmak istedik. Daha önce masa, sandalye, aksesuar gibi ürünlerle hizmet verdik. 20 yıllık süreçte ülkemizin her köşesine ürün gönderdik ve göndermeye de devam ediyoruz. Ayrıca yurtdışında ağırlıklı olarak, Almanya, Irak, Filistin, İsrail, Belçika, Hollanda, Fransa ve Dubai’ye ürünlerimizi gönderiyoruz. Hedefimiz Dünya’nın her köşesine mobilya göndermek. Bu doğrultuda da emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

“MOBİLYAYA DAİR BİR EVİN TÜM İHTİYAÇLARI BİZDE MEVCUT”

Sarıkaya, müşterilerinin koltuk takımından aksesuara kadar bir evin tüm ihtiyaçlarını kolayca mağazalarından temin edebildiğini belirterek, “Firma bünyemizde mobilyaya dair bir evin A’dan Z’ye kadar ne ihtiyacı varsa hepsi mevcut. Kısacası mobilyaya dair bir evin tüm ihtiyaçları bizde mevcut. Firmamıza ait Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ve Mobiliyum olmak üzere toplamda 1000 metrekarelik 2 adet mağazamız var. Mağazamıza gelen bir müşteri her türlü mobilya ve aksesuarı uygun fiyata temin edebilir. Mağazalarımızda kaliteli, fonksiyonel ve benzersiz konfora sahip koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, masa, sandalye, bank, bench, konsol, tv ünitesi ve çay setlerine kadar onlarca mobilya çeşidi bulunuyor.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir