Haberler

DOĞADAN EVİNİZE “DİVANSE”

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Divanse Ev Mobilyaları, doğanın her parçasından elde edilen materyalleri usta ellerde harmanlayıp aşk ile tasarlayıp evlerinizi süslüyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Divanse Ev Mobilyaları Mağaza Müdürü Osman Kolay, 5 kattan oluşan 1700 metrekare fabrika satış mağazalarında, her zevke ve her cebe uygun mobilyaların bulunduğunu söyledi.

“DİVANSE İMZALI KOLEKSİYONLARIMIZ İLE EVLERİNİZİ SÜSLÜYORUZ”

Genç ve dinamik Divanse ekibinin doğadan aldığı ilhamla evleri dekore ettiğinin altını çizen Kolay, “Doğanın her parçasından elde edilen materyalleri usta ellerde harmanlayıp aşk ile tasarlayıp, oluşturduğumuz DİVANSE imzalı koleksiyonlarımız ile evlerinizi süslüyoruz. Genç ve dinamik Divanse ekibimiz doğadan aldığı ilhamla evlerinizi dekore etmekten mutluluk duyuyor.”dedi.

“DÜNYA’NIN SEÇKİN MAĞAZALARI İLE ÇALIŞIYORUZ”

Firmalarının bir evin mobilya ihtiyacını tamamen karşılayabilecek çeşide sahip olduğunu dile getiren Kolay, şunları söyledi:

“Mobilyanın kalbi İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde faaliyet gösteren Divanse Ev Mobilyaları doğadan aldığı ilham ile tasarlayıp ürettiği el emeği göz nuru ürünleri ile evlerinizi daha konforlu daha güzel dekore edebilmek adına gece gündüz çalışıyor. Firmamız Dünya’nın seçkin mağazaları ile çalışıyor. Bu manada günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde mimari destek alarak tasarlanan ürünlerimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın seçkin mağazalarında satışa sunuluyor. Bünyesinde İdaş İnegöl Bayiliğini bulunduran firmamız bir evin mobilya ihtiyacını tamamen karşılayabilecek çeşide sahiptir. Günümüz teknolojisine ayak uyduran firmamız 360 sanal mağazası ile online alışveriş sayesinde dünyanın dört bir köşesine mobilya ulaştırarak İnegöl mobilyasına hasretleri dindirmeye, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Beğenip seçeceğiniz ürünler maksimum 21 iş gününde işini seven uzman ekibimiz tarafından evinize teslim ediliyor. Haydi gelin mutlu Divanse ailemizin bir bireyi olun, aramıza katılmanızdan mutluluk duyacağız. Çünkü biz işimizi seviyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir