Genel, Haberler

BAŞKAN ALPER TABAN’I ZİYARET ETTİK

5.Olağan Genel Kurul Kongresi’nde yeniden göreve seçilen Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar ile yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, şunları söyledi:

“Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi olarak kongremizi gerçekleştirdik. Yeni oluşan yönetim kurulumuzla birlikte Alper Taban başkanımızı ziyarete geldik. Bizleri kabul ettiği için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden beri caddemizi güzelleştirmek adına ve ticari faaliyetleri hızlandırmak adına çalışmalar yapmakta.  Yoğun tanıtım çalışmaları neticesinde caddemizde her geçen gün ticari performans artmakta. Bu süre içerisinde biz İnegöl Belediyemizle de yaptığımız çalışmalarla, caddemiz fiziki anlamda ger geçen gün daha güzel bir cadde olmakta.  İnşallah 40 yıldır tek olan, Türk mobilya sektörüne örnek olan ve şehrimizin önemli bir markası olan caddemiz, inşallah nice 40’lı yıllar Türk mobilya sektörünün vizyonu, şehrimizin vitrini ve vizyon caddesi olarak devam etmesini temenni ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda kurumsal kimliği olan derneğimizle birlikte çalışmalarımız inşallah bu dönemde devam edecek. Caddemizle ilgili değerlendirmeleri yapmak üzere de başkanımızla istişareler yapmak üzerede kendisine geldik.”

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bende Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği başkanımıza ve kıymetli yöneticilerine öncelikle hoş geldiniz diyorum.  Tabi Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi dernek oluşumuyla beraber, Osmanbey Caddesinde yaşanan ivmeli çıkışın bu cadde üzerinde de kalıcı bir şekilde devam ettirilmesiyle ilgili başta ama genelde de mobilyanın şehrimizde daha bereketli olması daha kalıcı olması adına çalışmalar yürüten bir derneğimiz. Ben katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi işi geliştirme çabası her dönem olmuş. Bu dönemde de yine el birliği ile karşılıklı olarak faydalı ve yararlı işlerde bulunuruz. Bizde buna katkı sunan ve destek sunan taraf olmayı arzu ederiz. Nihayeti itibariyle bu bir ekmek kapısı, aş kapısı, iş kapısı. İş varsa mutlu insanlar var demektir. Nihayetinde daha sağlıklı bireyler var demektir. Bizde bu süreç içerisinde yine gerek Büyükşehir Belediyemiz, İnegöl Belediyemiz olmak üzere oraların güzelleşmesi, beraberinde trafikle ilgili olan sıkıntılarının derlenip toparlanması yine estetik dokunuşların yapılabilmesiyle ilgili yada oranın bir miktar daha cazibesinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları hep birlikte yürütmeye devam edeceğiz. Yeni seçilen yönetimimize, kıymetli başkanımıza, tüm görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir