Haberler

ARI MOBİLYA, YÜZ BİNLERCE AİLENİN UZUN SOLUKLU MİSAFİRİ OLDU

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde faaliyet gösteren Arı Mobilya, 1988 yılından beri Dünya’nın dört bir yanındaki müşterilerine ürettiği kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı mobilya ve koltukları göndermeye devam ediyor.

Haber-Fotoğraf: Şaban KILIÇCI

Arı Mobilya Mağaza Müdürü Serkan Çevik, 18 bin metrekare üretim alanında ürettikleri yüzlerce çeşit mobilya ve koltukları 5 bin 500 metrekare perakende satış mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi.

EVLERE ARACISIZ HİZMET

AB kriterlerine uygun malzemeler kullanarak ürettikleri mobilya ve koltukların Dünya’nın dört bir yanındaki tüketicilerin konforlu bir şekilde kullandığını ifade eden Çevik, şunları söyledi:

“Arı mobilya, 1988 yılında Türkiye’nin bugün mobilya konusunda başkenti olma yolunda ilerleyen İnegöl’ümüzde kuruldu. Arı mobilya amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark üretmek olarak belirledi. En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlarından fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik ve kalite sertifikasına ve evlere aracısız hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi. Oluşturduğu özgün oda atmosferini tüm dünyaya ulaştırmayı hedefleyen Arı mobilya, ilk yıldan ürünlerini “ Her zaman en kaliteli” felsefesi ile üretti ve ülkemizdeki mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.”

ULUSLARARASI BİR FİRMA OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR

Arı mobilya’nın tüm ürünlerinin, ARI Garanti ve GS Kalite Belgesi’ne sahip olduğunu ifade eden Çevik, “Arı mobilya’nın amacı; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı mobilya ve koltuklarını güvenlik standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknolojiyle, AB kriterlerine uygun malzemeler kullanarak üretmekte olup müşterilerine sunmaktadır. Arı mobilya’nın tüm ürünleri, ARI Garanti ve GS Kalite Belgesi’ne sahiptir. Ülkemiz de ve tüm dünyada uluslararası bir firma olma yolunda hızla ilerleyen Arı mobilya, bugün toplam 5 bin 500 metrekare perakende satış mağazası ve 18 bin metrekare üretim alanına sahiptir. Satış sonrasında ürünleri kendi ekip ve araçları ile tüketicilerine ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı sağlayan Arı mobilya, yüz binlerce ailenin uzun soluklu misafiri oldu.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir